Dantų pasta Perio Plus
search
 • Dantų pasta Perio Plus

Dantų pasta Perio Plus

7,02 €
Kiekis

  Saugumo politika

Saugumo politika

  Pristatymo informacija

Pristatymo informacija

  Grąžinimo taisyklės

Grąžinimo taisyklės

Chlorheksidino Digliukonatas 0,09%. Taip pat yra Hialurono Rūgšties. Perio plus Support dantų pasta pašalina putojančią medžiagą SLS, todėl nepablogina Chlorheksidino poveikio burnos skalavimo skystyje.

Perio plus Support dantų pasta su CHX 0,09% ir Citrox®/P formulė (75 ml)

Veikliosios medžiagos

 • Chlorheksidino Digliukonatas 0,09% patvirtintai cheminei bakterijų kontrolei
 • Citrox® formulė - natūralus karčiųjų apelsinų ekstraktas kartu su polilizino aminorūgštimis, užtikrinantis ilgalaikį antibakterinį poveikį
 • Natrio fluoridas ėduonies profilaktikai
 • Hialurono rūgštis regeneracijai paspartinti
 • Ksilitolis maloniam skoniui, apsaugoti nuo ėduonies ir užtikrinti tvirtus dantis
 • VP/VA itin efektyvi apsauginė plėvelė ant dantų, dantenų ir burnos gleivinės
 • Be natrio laurilsulfato (SLS), kad būtų užtikrintas ilgalaikis poveikis
 • Jokio alkoholio

Naudojimo instrukcijos

 • Naudokite vietoj įprastos dantų pastos rytą ir vakarą, vieną mėnesį.
 • Vartoti tik per burną. Nenuryti.
 • Saugoti nuo vaikų.

CHX plius gamta

Odontologai skiria chlorheksidiną beveik 70 metų ir dėl svarbios priežasties: jis veikiai. Be CHX digliukonato, Perio plus sudėtyje yra natūralių bioflavonoidų, išgautų iš karčiųjų apelsinų (Citrus aurantium amara): Citrox®.

Dar stipresnis efektas

Citrox® sustiprina antibakterinį CHX poveikį. Sujungus Citrox® ir CHX digliukonatą, Perio plus įrodė esantis labai veiksmingas.

Pristatome Citrox®/P formulę

Citrox® yra pagamintas iš natūralių ingredientų. Tai natūralus bioflavonoidas, išgaunamas iš karčiųjų apelsinų (Citrus aurantium amara) ir yra labai veiksmingas prieš bakterijas, virusus ir grybelį. Siekiant užtikrinti, kad gerai priliptų prie dantų, dantenų ir burnos gleivinės bei išliktų ilgalaikis, jis yra derinamas su kitu natūraliu ingredientu – polilizino aminorūgštimis – sukuriant Citrox®/P formulę.

Geras skonis, neturi įtakos vėlesniam skonio jutimui

Perio plus geras skonis, dėka Citrox® ir kvapiųjų medžiagų, kurias sukūrė Givaudan skonio ekspertai. Be to, Perio plus neturi jokios įtakos Jūsų skonio pojūčiui – nuo apelsino sulčių iki picos, viskas skanu, taip, kaip priklauso.

Patarimai, kaip sumažinti atspalvio kitimą

Vartodami Perio plus, venkite tabako, kavos, juodos ir žalios arbatos, raudono vyno, uogų, kario ir šafrano. Tai sumažins spalvos pasikeitimą iki minimumo. Kruopščiai valykite savo dantis dantų šepetėliu ir apsvarstykite galimybę naudoti balinančią dantų pastą, tokią kaip iš mūsų asortimento "Black is white" arba "Be you". Spalvos pakitimus nesunkiai pašalina dantų specialistai.

Hialurono rūgštis viską pagreitina

Hialurono rūgštis ypač rekomenduojama po operacijų. Ji reguliuoja drėgmės lygį, skatina ląstelių augimą ir pagreitina regeneraciją. Todėl kai kurie Perio plus produktai turi hialurono rūgšties.

Dėmesio

Naudokite Perio plus arba kitus CHX burnos skalavimo skysčius tik rekomendavus Jūsų odontologui. Įprastomis sąlygomis, ši priemonė nėra reikalinga – dantų, dantenų ir burnos gleivinės valymui pakanka dantų šepetėlių ir tarpdančių šepetėlių. Visada vadovaukitės savo odontologo nurodymais.

Dantų pastos naudojimas: naudokite vietoj įprastos dantų pastos ryte ir vakare vieną mėnesį arba kaip nurodė odontologas. 

100 Prekės

Specifinė nuoroda

ean13
7612412426618
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.