• Išparduota
ROSITA ypač tyro menkių kepenėlių aliejaus kapsulės
search
  • ROSITA ypač tyro menkių kepenėlių aliejaus kapsulės
  • ROSITA ypač tyro menkių kepenėlių aliejaus kapsulės
  • ROSITA ypač tyro menkių kepenėlių aliejaus kapsulės
  • ROSITA ypač tyro menkių kepenėlių aliejaus kapsulės

ROSITA ypač tyro menkių kepenėlių aliejaus kapsulės

37,00 €

ROSITA ypač tyro menkių kepenėlių aliejaus kapsulės

Kiekis
Išparduota

  Saugumo politika

Saugumo politika

  Pristatymo informacija

Pristatymo informacija

  Grąžinimo taisyklės

Grąžinimo taisyklės

Šviežias, maistingų medžiagų turintis menkių kepenų aliejus, skirtas keliaujant! 

Štai keletas priežasčių, kodėl daugelis renkasi mūsų menkių kepenų aliejaus kapsules:

- Šaldymas nereikalingas, nes minkštas gelis apsaugo aliejų nuo oksidacijos.
- Nėra šviežios žuvies skonio.
- Fantastiška kelionėms.
- Žuvies kolageno minkštasis gelio apvalkalas lengvai įsisavinamas ir palaiko odos, plaukų, nagų ir sąnarių sveikatą.*
- Galime saugiai išsiųsti jums bet kokiomis temperatūromis, be šaldymo paketų (alyva yra apsaugota nuo deguonies dėl minkšto gelio apvalkalo). Kas yra jūsų natūralių menkių kepenų aliejaus minkštųjų gelių (kapsulių) viduje
- Šiose mažose kapsulėse yra vienintelis šviežias, lauke sugautas ir neapdorotas menkių kepenų aliejus visame pasaulyje!

Tiesiai iš švarių Norvegijos jūrų aliejuje yra 100% natūralių maistinių medžiagų, tokių kaip vitaminai A ir D, ir visas omega riebalų rūgščių spektras, įskaitant Omega 3 EPA ir DHR.

3 Rosita Extra Virgin menkių kepenų aliejaus kapsulės turi:

3 mcg vitamino D vienoje porcijoje (3 kapsulės),
365 mcg vitamino A vienoje porcijoje (3 kapsulės).

Atkreipkite dėmesį: reikia 9 minkštųjų gelių, kad gautumėte vieno arbatinio šaukštelio mūsų skysto menkių kepenų aliejaus ekvivalentą.


Taip pat yra daugiau savybių, kurios išskiria Rosita menkių kepenų aliejaus kapsulės:

Tvarus: autentiškos menkės (Gadus morhua) tvariai gaudomos Rosita žvejybos laivuose prie šiaurinės Norvegijos krantų.
Neperdirbtas: Menkių kepenų aliejus greitai ir natūraliai išsiskiria naudojant retą, kelių kartų senumo metodą (kuris apima švelnų temperatūros pokytį), užtikrinantį didžiausią šviežumą; niekada nenaudojama šiluma, chemikalai ar mechanika.
Saugus: kiekviena partija yra trečiosios šalies patikrinta mikrobiologinėje laboratorijoje ir sertifikuota, kad atitiktų griežtus Europos stiprumo ir grynumo reikalavimus. Rezultatus galite perskaityti čia.

Sužinokite daugiau apie Rosita menkių kepenų aliejaus naudą paspaudę čia. (anglų k.)

Sudėtis: Sugautų menkių kepenų aliejus, rozmarinas, organinis vitaminas E, minkštasis želė (žuvies želatina, vanduo, glicerinas).

Privalumai: 

„Rosita Extra Virgin“ menkių kepenų aliejaus minkštieji geliai turi natūraliai turtingą ir retą maistinių medžiagų profilį, o tai suteikia daugybę naudos sveikatai:

Vitaminas A: Jame yra tikrojo vitamino A retinolio pavidalu, o tai reiškia, kad organizmas gali lengvai jį pasisavinti ir panaudoti (skirtingai nuo vitamino A, randamo augaluose kaip beta karotinas). Vitaminas A dalyvauja imuninėje sistemoje, regėjimui, dauginimuisi ir ląstelių komunikacijai.*


Vitaminas D: Rosita vitaminas A taip pat veikia kartu su vitaminu D, kuris padeda organizmui įsisavinti kalcį, kad palaikytų kaulų sveikatą.*


Omega riebalų rūgštys: visas Rosita riebalų rūgščių spektras (įskaitant omega-3 EPA ir DHR) yra žinomas dėl to, kad mažina uždegimą ir saugo smegenų sveikatą.*

Dozavimas: Geriausia vartoti su maistu.

  • Suaugusiesiems: 3 kapsulės per dieną. (90 kapsulių buteliuko užteks 30 dienų)

  • Vaikai ir jautrūs asmenys: pradėkite nuo 1 kapsulės per dieną. Kapsulė gali būti pradurta smeigtuku, o aliejus įpurškiamas į mažų vaikų burną.

  • Kūdikiams (jei patvirtino gydytojas): 1-3 lašai per dieną. Kapsulė gali būti pradurta smeigtuku, o aliejus įpurškiamas į kūdikio burną.

  • Nėščios ir maitinančios motinos: neviršykite daugiau kaip 3 kapsulių per dieną.

  • Palaipsniui: Rosita yra aukščiausios kokybės, gryna ir stipri. Todėl labai svarbu pradėti lėtai, mažomis dozėmis. Pavyzdžiui, 1 kapsulė (ar mažiau) kas antrą dieną, kol galėsite nustatyti, kaip aliejus veikia jūsų kūną ir kokia dozė jums tinka.

Laikymas: Kad Rosita kapsulės išliktų geriausios būklės ilgiausią laiką, laikykite juos tamsioje vietoje kambario temperatūroje, idealiu atveju nuo 15 °C–25 °C.

Trumpas temperatūros poveikis bet kuriuo atveju neturi jokio poveikio aliejui. Ilgą laiką esant žemai temperatūrai, gelio pralaidumas gali padidėti, todėl jo negalima šaldyti ar užšaldyti.

„Rosita Extra Virgin“ menkių kepenų aliejaus kapsulių galiojimo laikas yra treji metai nuo pagaminimo datos.

Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.