• Išparduota
ROSITA ypač tyras menkių kepenėlių aliejus
search
  • ROSITA ypač tyras menkių kepenėlių aliejus
  • ROSITA ypač tyras menkių kepenėlių aliejus
  • ROSITA ypač tyras menkių kepenėlių aliejus

ROSITA ypač tyras menkių kepenėlių aliejus

40,00 €

Kokybiškiausi skysti žuvų taukai Rosita – Omega – 3 šaltinis. Sertifikuoti.

Kiekis
Išparduota

  Saugumo politika

Saugumo politika

  Pristatymo informacija

Pristatymo informacija

  Grąžinimo taisyklės

Grąžinimo taisyklės

Rosita Extra Virgin menkių kepenėlių aliejus yra vienintelis šviežias, laukinėje gamtoje sugautos žalių menkių kepenų aliejus visame pasaulyje. Tiesiai iš Norvegijos jūros, jame yra natūralių vitaminų A ir D bei viso spektro omega riebalų rūgščių, įskaitant omega-3 EPA ir DHR.

Jei atliksite tyrimą, pamatysite, kad dauguma komercinių menkių kepenų aliejų yra apdorojami karščiu, kuris pašalina natūralius vitaminus A ir D ir pažeidžia trapias omega-3 riebalų rūgštis. Norėdami kompensuoti nuostolius, dauguma menkių kepenų aliejaus gamintojų pridės sintetinių vitaminų.

Vis dėlto Rosita komanda kontroliuoja visą procesą nuo žuvies iki butelio, suteikdama jums brangiausią ir maistingiausią menkių kepenų aliejų rinkoje. „Rosita Extra-Virgin“ menkių kepenų aliejus yra vienintelis žalias menkių kepenų aliejus, išpilstytas šviežias Šiaurės Norvegijoje. Aliejus jokiu būdu nebuvo  balintas, dezodoruotas, molekuliniu būdu distiliuotas ar rafinuotas. Jūs vartosite žalių ir laukinių menkių kepenų aliejų, kaip numatė gamta.

Kaip gaminamas Rosita menkių kepenų aliejus?

Taikant Rosita metodą, nenaudojami jokie karščio, slėgio ar metaliniai indai ar apdorojimas, tai labai svarbu. Šie aliejai yra labai subtilūs ir negali būti kaitinami, ekstrahuojami slėgiu arba veikiami oru ar metalu. Žuvis ir gavybos procesas yra specialiai apdorojami, tikrinamos visos kepenys, parenkamos tik geriausios ir dedamos į tamsią, be deguonies aplinką.

 

Aliejus natūraliai išsiskiria, kai menkių kepenys yra veikiamos šiek tiek aukštesnės nei vandenyno temperatūros, todėl labai atidžiai stebimas šis procesas, siekiant užtikrinti, kad aliejai išlaikytų savo šviežumą ir grynumą. Žuvų kepenų likučiai nuo žaliavinio aliejaus atskiriami dekanteriu, o teršalai pašalinami nenaudojant šilumos ar cheminių medžiagų, naudojant patentuotą metodą ir natūralias medžiagas. Tada aliejus dedamas į šaltą saugyklą, kurioje nėra deguonies ir šviesos, todėl aliejus išlieka šviežias, o prieš išpilstant į butelius patikrinamas jo grynumas.

Tvarus: autentiškos menkės (gadus morhua) tvariai gaudomos pačios Rosita žvejybos laivuose prie šiaurinės Norvegijos krantų.

Turtingos maistinės medžiagos ir be sintetinių vitaminų: Sudėtyje yra tik natūralaus vitamino A ir vitamino D ir viso spektro omega-3 riebalų rūgščių, kurių koncentracijos ir proporcijos yra numatytos:
Suteikia 395 TV vitamino D3 viename arbatiniame šaukštelyje ir 3 900 TV vitamino A viename arbatiniame šaukštelyje (su tam tikrais skirtumais kiekvienai partijai dėl natūralių sezoninių pokyčių).
Suteikia jums 443 mg EPA ir 605 mg DHR viename arbatiniame šaukštelyje kartu su visu spektru omega riebalų, įskaitant 3 (DHA ir EPA), 4, 6, 7, 9 ir 11.
Saugiai siunčiama bet kokiomis temperatūromis: azotu praplautas, be deguonies stiklinis butelis apsaugo aliejaus maistines medžiagas ir leidžia gabenti bet kokiomis temperatūromis, net ir be šaltų pakuočių.


Saugus: kiekviena partija yra trečiosios šalies patikrinta mikrobiologinėje laboratorijoje ir sertifikuota, kad atitiktų griežtus Europos stiprumo ir grynumo reikalavimus (įskaitant sunkiųjų metalų tyrimus). Rezultatus galite perskaityti čia.
Natūralūs antioksidantai: gaivumui palaikyti pridedamas lašelis rozmarino žolelių ekstrakto ir vitamino E ekstrakto iš saulėgrąžų sėklų (kuris natūraliai apima mišrius tokoferolius ir neturi GMO).
Skonis: Auksinio aliejaus skonis primena tvirtą, lauke sugautą žuvį. Nieko nepridėta, kad užmaskuotų natūralų aliejaus skonį.

Skysto menkių kepenų aliejaus absorbcijos pranašumai
Kadangi „Rosita Extra Virgin“ menkių kepenų aliejus yra šviežias, lauke sugautas ir žalias, vadinasi išgeriant šaukštą skysčio prilygsta suvalgyti šviežios žuvies gabalėlį, kuriame gausu maistinių medžiagų. Tai reiškia, kad jūsų kūnas atpažins Rositą kaip tikrą maistą, o ne kaip perdirbtą priedą.

Be to, jūsų Rosita menkių kepenų aliejuje esantys vitaminai yra tirpūs riebaluose, tai reiškia, kad jie kaupiasi kūno riebaluose ir naudojami pagal poreikį.

Rosita skystis ar kapsulės?
Rosita skysti siūlo vartoti daugiau porcijų, lyginant su kapsulėmis. Tai idealiai tinka terapinėms dozėms ir visos šeimos poreikiams.

Rosita skystis taip pat naudingas tiems, kurie negali nuryti kapsulės, pavyzdžiui, kūdikiams, vaikams ir tiems, kurie mėgsta švelnią dozę.

Sudėtis: Laukinių menkių kepenų aliejus, rozmarinas, organinis vitaminas E.

Privalumai: „Rosita Extra Virgin“ menkių kepenų aliejuje yra natūraliai turtingas ir retas maistinių medžiagų profilis, kuris suteikia daugybę naudos sveikatai:

* Vitaminas A: jame yra tikrojo vitamino A retinolio pavidalu, o tai reiškia, kad organizmas gali lengvai jį pasisavinti ir panaudoti (skirtingai nuo vitamino A augaluose kaip beta karotino). Vitaminas A dalyvauja imuninėje veikloje, regėjimui, reprodukcijai ir ląstelių komunikacijai.

* Vitaminas D: Rosita vitaminas A taip pat veikia kartu su vitaminu D, kuris padeda organizmui įsisavinti kalcį, kad palaikytų kaulų sveikatą.*

* Omega riebalų rūgštys: visas Rosita riebalų rūgščių spektras (įskaitant omega-3 EPA ir DHR) yra žinomas dėl to, kad mažina uždegimą ir saugo smegenų sveikatą.*

Norėdami gauti daugiau informacijos apie moksliškai pagrįstą Rositos naudą sveikatai, spustelėkite čia. (anglų k.)

Dozavimas:

Geriausia vartoti su maistu.

Siekdami geriausių rezultatų, aliejų vartokite ryte, nes EVCLO sudėtyje yra natūralaus vitamino D, kuris gali turėti įtakos miego kokybei, jei vartojamas vėliau dieną.

* Suaugusiesiems: 1/2–1 arbatinis šaukštelis per dieną.

* Vaikams ir jautriems asmenims: 1–4 lašai per dieną.

* Kūdikiams (kaip patvirtino gydytojas): 1–3 lašai per dieną. Lašai gali būti lašinami šaukštu arba lašintuvu prieš maitinimą.

* Nėščios ir maitinančios motinos: neviršykite daugiau nei ¼ arbatinio šaukštelio per dieną.

* Palaipsniui: Rosita yra aukščiausios kokybės, grynas ir stiprus. Todėl labai svarbu pradėti lėtai, mažesne doze nei rekomenduojama. Pavyzdžiui, labai maža dozė kas antrą dieną ar net kartą per savaitę, kol galėsite nustatyti, kaip papildas veikia jūsų kūną ir kokia dozė jums tinka.

Kaip vartoti Rosita skystį:

Štai keletas greitų patarimų, kaip „paruošti“ gryną menkių kepenų aliejų, kad gautumėte optimaliausią skonį:

1. Prieš vartodami pageidaujamą dozę, išimkite ją iš šaldytuvo ir dviem minutėms padėkite ant stalviršio.

2. Tada suplakite! Tai leidžia tinkamai paskirstyti aliejų (tai yra viso spektro aliejus, todėl jį purtant gaunamas vienodas skonis).

3. Kai kurie žmonės mėgsta po to pasimėgauti skiltele apelsino, kad galėtų atsigaivinti.

Laikymas:

* Gavus šaldykite. (Atkreipkite dėmesį, kad prieš uždarant buteliuką Rosita žuvų taukai praplaunami azotu, kad pašalintų deguonį, o tai išsaugo aliejaus šviežumą bet kokioje temperatūroje).

* Atidarius suvartoti per tris mėnesius (šaltas aliejus gali tapti tirštas ir drumstas).

* Neatidaryti buteliukai gali būti laikomi šaldiklyje iki trejų metų nuo gaminio pagaminimo datos.

Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.