BIOGAIA probiotikai burnai PRODENTIS, 30 pastilių
search
  • BIOGAIA probiotikai burnai PRODENTIS, 30 pastilių

BIOGAIA probiotikai burnai PRODENTIS, 30 pastilių

14,04 €
Kiekis

  Saugumo politika

Saugumo politika

  Pristatymo informacija

Pristatymo informacija

  Grąžinimo taisyklės

Grąžinimo taisyklės

Švedų biotechnologijų kompanijos „BioGaia“ sukurtas probiotikas burnai „BioGaia Prodentis“ yra inovatyvus produktas, sukurtas burnos gerai būklei palaikyti. Kadangi dvi labiausiai paplitusias burnos problemas – dantų ėduonį bei dantenų uždegimą – sukelia patogeninių bakterijų skaičiaus padidėjimas burnoje, „BioGaia Prodentis“ buvo sukurtas siekiant palaikyti burnos mikrofloros balansą. Burnos mikrofloros balansas – svarbi sveikos burnos dalis. „BioGaia Prodentis“ pastilės neleidžia daugintis patogeninėms bakterijoms, taip saugo nuo ligų sukėlėjų bei naikina blogą burnos kvapą

„BioGaia Prodentis“ probiotikas burnai:

pirmasis „BioGaia“ sukurtas probiotikas, skirtas burnos mikroflorai;

puikiai kliniškai ištyrinėtas;

efektyvumas patvirtintas daugiau nei 40  klinikinių tyrimų;

lengva ir saugu vartoti.

„BioGaia Prodentis“  yra naujas sąjungininkas kovoje su kenksmingomis burnos bakterijomis:

padeda atkurti natūralią pusiausvyrą burnos ertmėje bei palaikyti burnos sveikatą;

sumažina apnašų susidarymą, kurios gali sukelti dantenų ir dantų problemas;

apsaugo burną nuo kenksmingų bakterijų, pavyzdžiui, S. mutans ir B. gingivalis.

Klinikiniai tyrimai parodė, kad „BioGaia Prodentis“ yra saugus tiek suaugusiesiems,  tiek vyresniems nei 6 m. vaikams.

„BioGaia Prodentis“ probiotikai gali efektyviai papildyti kasdieninę burnos higieną esant šioms būklėms:

bakteriniam gingivitui;

lėtiniam periodontitui;

blogam burnos kvapui;

turint implantų;

nėščiųjų ir paauglių gingivitui;

ortodontinio gydymo metu;

cukriniu diabetu sergantiems pacientams. 

Priešingai nei antibiotikams, probiotikams neišsivysto atsparumas, todėl probiotikus burnos būklei pagerinti galima naudoti neribotą laiką ir taip papildyti savo kasdienę burnos higieną gerosiomis bakterijomis burnai.

Suaugusio žmogaus organizme gyvenančios bakterijos sudaro apie 1–2 kg svorio. Mūsų mikroflora yra mums gyvybiškai svarbi. Greitas gyvenimo būdas, gausus antibiotikų vartojimas, lėtinis stresas, netinkama mityba, miego trūkumas, užteršta aplinka veikia ne tik mūsų žarnyno mikroflorą. Burnos mikrofloros pusiausvyra yra labai svarbi burnos sveikatos dalis. 

Pastilėse „BioGaia Prodentis“ yra probiotinių bakterijų Lactobacillus reuteri Prodentis. Viena tabletė per dieną suteiks jums rekomenduojamą dozę 200 milijonų aktyviųjų bakterijų L. reuteri Prodentis, kurios kovoja su kenksmingomis bakterijomis (periodonto ligas ir ėduonį sukeliančiomis bakterijomis) ir atkuria normalią bakterijų pusiausvyrą burnoje. Pastilės yra gaivaus mėtų skonio, todėl patogu naudoti kasdien po valymo dantų šepetėliu ir siūlu.

Kada ir kaip naudoti „BioGaia Prodentis“

Naudokite vieną tabletę per dieną po dantų valymo šepetėliu ir tarpdančių siūlu. Pastilę reikia sučiulpti – tai leis aktyviesiems ingredientams  ištirpti burnoje.

Pirmuosius teigiamo poveikio požymius pastebėsite po pirmųjų 2 savaičių naudojimo, kai bus atkurta natūrali dantų ir dantenų mikrofloros pusiausvyra.

Reguliariai vartokite probiotiką, siekiant išlaikyti optimalią burnos būklę, taip pat tokiais atvejais, kaip padidėjęs dantenų jautrumas  ar kraujavimas, arba tuomet,  kai Jums rekomendavo Jūsų gydytojas odontologas ar burnos higienistas.

Probiotikus ypač rekomenduojama naudoti tais atvejais, kai natūraliai Jūsų organizmo gynybai iškilusi rizika (pavyzdžiui, nėštumo metu, stresinėse situacijose arba kai dėl tam tikrų medikamentų vartojimo atsiranda burnos džiūvimas).

Probiotiką „Biogaia Prodentis“ labai paprasta, patogu ir malonu naudoti. 

Pacientams, turintiems dantų implantų, „BioGaia Prodentis“ padeda išlaikyti sveikas dantenas aplink implantą ir taip prailgina jo tarnavimo laiką.

100 Prekės

Specifinė nuoroda

ean13
7350012553555
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.