PERIO PLUS PROTECT
search
  • PERIO PLUS PROTECT

PERIO PLUS PROTECT

8,10 €

EFEKTYVUS BURNOS SKALAVIMO SKYSTIS

Stiprus ir skanus burnos skalavimo skystis nekasdieniam naudojimui.

Kiekis

  Saugumo politika

Saugumo politika

  Pristatymo informacija

Pristatymo informacija

  Grąžinimo taisyklės

Grąžinimo taisyklės

Chlorheksidino Digliukonato koncentracija 0,12%. Perio plus protect suteikia antibakterinę pagalbą sergant gingivitu, periodontitu arba kitomis dantenų ligomis.

Perio Plus protect dantų skalavimo skystis su CHX 0,12% ir Citrox®/P formulė (200 ml)

Veikliosios medžiagos

  • Chlorheksidino Digliukonatas  0,12 % patvirtintai cheminei bakterijų kontrolei
  • Citrox®/P formulė - natūralus karčiųjų apelsinų ekstraktas kartu su polilizino aminorūgštimis, užtikrinantis ilgalaikį antibakterinį poveikį
  • Ksilitolis maloniam skoniui, apsaugoti nuo ėduonies ir užtikrinti tvirtus dantis
  • VP/VA itin efektyvi apsauginė plėvelė ant dantų, dantenų ir burnos gleivinės
  • Jokio alkoholio

Naudojimo instrukcijos

  • Skalaukite 10 ml neskiesto skysčio 60 sekundžių.
  • Ryte ir vakare, iki 3 savaičių.
  • Įspėjimas: vartoti tik per burną. Nenuryti.
  • Saugoti nuo vaikų.

CHX plius gamta

Odontologai chlorheksidino išrašė beveik 70 metų ir dėl rimtų priežasčių: tai veikia. Be CHX diglukonato, Perio Plus + sudėtyje yra natūralių bioflavonoidų, išgautų iš karčiųjų apelsinų (Citrus aurantium amara): Citrox®.

Dar stipresnis efektas

Citrox® sustiprina antibakterinį CHX poveikį. Sujungus Citrox® ir CHX digliukonatą, Perio plus įrodė esantis labai veiksmingas.

Pristatome Citrox®/P formulę

Citrox® yra pagamintas iš natūralių ingredientų. Tai natūralus bioflavonoidas, išgaunamas iš karčiųjų apelsinų (Citrus aurantium amara) ir yra labai veiksmingas prieš bakterijas, virusus ir grybelį. Siekiant užtikrinti, kad gerai priliptų prie dantų, dantenų ir burnos gleivinės bei išliktų ilgalaikis, jis yra derinamas su kitu natūraliu ingredientu – polilizino aminorūgštimis – sukuriant Citrox®/P formulę.

Geras skonis, neturi įtakos vėlesniam skonio jutimui

Perio Plus + skonis yra geras dėl Citrox® ir kvapiųjų medžiagų, kurias sukūrė „Givaudan“ skonio ekspertai. Be to, Perio Plus + nepaveikia jūsų skonio jutimų - pradedant apelsinų sultimis ir baigiant picomis, viskas bus tokio skonio, kokio ir turėtų būti.

Patarimai, kaip sumažinti atspalvio kitimą

Vartodami Perio plus, venkite tabako, kavos, juodos ir žalios arbatos, raudono vyno, uogų, kario ir šafrano. Tai sumažins spalvos pasikeitimą iki minimumo. Kruopščiai valykite savo dantis dantų šepetėliu ir apsvarstykite galimybę naudoti balinančią dantų pastą, tokią kaip iš mūsų asortimento "Black is white" arba "Be you". Spalvos pakitimus nesunkiai pašalina dantų specialistai.

Dėmesio

Perio Plus + ar kitus CHX burnos skalavimo skysčius naudokite tik gydytojui odontologui rekomendavus. Normaliomis sąlygomis šio produkto nereikia - dantims, dantenoms ir burnos gleivinei valyti pakanka dantų ir tarpdančių šepetėlio. Visada laikykitės odontologo nurodymų.

100 Prekės

Specifinė nuoroda

ean13
7612412426588
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.