PERIO PLUS REGENERATE
search
 • PERIO PLUS REGENERATE

PERIO PLUS REGENERATE

8,10 €

GAIVINANTIS BURNOS SKALAVIMO SKYSTIS

Skanus burnos skalavimo skystis burnos mikrobiotos atkūrimui ir dantenų gijimo skatinimui, skirtas nekasdieniam naudojimui.

Kiekis

  Saugumo politika

Saugumo politika

  Pristatymo informacija

Pristatymo informacija

  Grąžinimo taisyklės

Grąžinimo taisyklės

Chlorheksidino Digliukonato koncentracija 0.09%. Taip pat yra Hialurono Rūgšties. Perio plus Regenerate palaiko audinių regeneraciją po dantų chirurgijos ir su gydymu susijusios burnos džiuvimo.

Perio plus regenerate dantų skalavimo skystis su CHX 0,09% ir Citrox®/P formulė (200 ml)

Veikliosios medžiagos

 • Chlorheksidino Digliukonatas 0,09% patvirtintai cheminei bakterijų kontrolei
 • Citrox® forumlė - natūralus karčiųjų apelsinų ekstraktas kartu su polilizino aminorūgštimis, užtikrinantis ilgalaikį antibakterinį poveikį
 • Ciklodekstrinas apsaugo nuo virusų ir užkerta kelią nemaloniam kvapui
 • Hialurono rūgštis audinių regeneracijai paspartinti
 • Ksilitolis maloniam skoniui, apsaugoti nuo ėduonies ir užtikrinti tvirtus dantis
 • VP/VA itin efektyvi apsauginė plėvelė ant dantų, dantenų ir burnos gleivinės
 • Jokio alkoholio

Naudojimo instrukcijos

 • Skalaukite 10 ml neskiesto skysčio 60 sekundžių.
 • Ryte ir vakare.
 • Įspėjimas: vartoti tik per burną. Nenuryti.
 • Saugoti nuo vaikų.

Chlorheksidinas plius gamta

Odontologai chlorheksidino (CHX) skalavimo skysčius rekomenduoja ir paskiria pacientams jau beveik 70 metų ir tai daro dėl rimtų priežasčių, nes CHX poveikis yra akivaizdus. Be CHX diglukonato, „Perio Plus“ sudėtyje yra natūralių bioflavonoidų Citrox®, išgautų iš gamtos - karčiųjų apelsinų (Citrus aurantium amara).

Dar stipresnis efektas

Citrox® sustiprina antibakterinį CHX poveikį. Sujungus Citrox® ir CHX digliukonatą, Perio plus įrodė esantis labai veiksmingas.

Pristatome Citrox® formulę

Citrox® yra pagamintas iš natūralių ingredientų. Tai natūralus bioflavonoidas, išgaunamas iš karčiųjų apelsinų (Citrus aurantium amara) ir yra labai veiksmingas prieš bakterijas, virusus ir grybelį. Siekiant užtikrinti, kad gerai priliptų prie dantų, dantenų ir burnos gleivinės bei išliktų ilgalaikis, jis yra derinamas su kitu natūraliu ingredientu – polilizino aminorūgštimis – sukuriant Citrox®/P formulę.

Geras skonis, nedaro įtakos skonio pokyčiams

Perio plus geras skonis, dėka Citrox® ir kvapiųjų medžiagų, kurias sukūrė Givaudan skonio ekspertai. Be to, Perio plus neturi jokios įtakos Jūsų skonio pojūčiui – nuo apelsino sulčių iki picos, viskas skanu, taip, kaip priklauso.

Patarimai

Vartodami Perio plus, venkite tabako, kavos, juodos ir žalios arbatos, raudono vyno, uogų, kario ir šafrano. Tai sumažins spalvos pasikeitimą iki minimumo. Kruopščiai valykite savo dantis dantų šepetėliu ir apsvarstykite galimybę naudoti balinančią dantų pastą, tokią kaip iš mūsų asortimento "Black is white" arba "Be you". Spalvos pakitimus nesunkiai pašalina dantų specialistai. 

Hialurono rūgštis viską pagreitina

Hialurono rūgštis ypač svarbi po operacijų. Hialuronas palaiko gleivinės drėgmės lygį, skatina ląstelių augimą ir pagreitina regeneraciją. Todėl kai kuriuose Perio Plus produktuose yra hialurono rūgšties.

Dėmesio

„Perio Plus“ ar kitus CHX burnos skalavimo skysčius naudokite tik gydytojui odontologui rekomendavus. Normaliomis sąlygomis šio produkto nereikia - dantims, dantenoms ir burnos gleivinei valyti pakanka dantų ir tarpdančių šepetėlio. Visada laikykitės odontologo nurodymų.

100 Prekės

Specifinė nuoroda

ean13
7612412426663
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.