PHILIPS SONICARE FOR KIDS elektrinis dantų šepetėlis vaikams
search
  • PHILIPS SONICARE FOR KIDS elektrinis dantų šepetėlis vaikams

PHILIPS SONICARE FOR KIDS elektrinis dantų šepetėlis vaikams

41,31 €
Spalva: Mėlyna
Kiekis

  Saugumo politika

Saugumo politika

  Pristatymo informacija

Pristatymo informacija

  Grąžinimo taisyklės

Grąžinimo taisyklės

Interaktyvioji „Sonic“ techn. Valykitės dantis smagiau!

Sudominkite vaikus jiems valantis dantis. „Philips Sonicare For Kids“ dantų šepetėlis su „Bluetooth“ prisijungia prie smagios programos, kuri padeda vaikams geriau ir ilgiau valytis dantis. Mokydamiesi teisingai valytis dantis, vaikai smagiai leidžia laiką, o įgūdžiai išlieka visam gyvenimui.

Funkcijos

Naudodami „Philips Sonicare For Kids“ dantų šepetėlį ir programėlę, vaikai patys sužino apie tinkamą dantų valymą. Programėlė „Bluetooth“ ryšiu sinchronizuojama su vaiko dantų šepetėliu. Ji parodo tinkamus valymo būdus ir rezultatus. Vaikai gali matyti, ar dantis jie valosi gerai, ir už gerus rezultatus gauti puikių apdovanojimų. 98 proc. apklaustų tėvų teigia, kad naudojant šią lavinamąją ir efektyvią programą, vaikai dantis valosi ilgiau ir geriau. Tai smagus būdas padėti vaikams išvystyti gerus burnos priežiūros įgūdžius visam gyvenimui.

Interaktyviosios linksmybės ir „Philips Sonicare“ technologija

„Philips Sonicare For Kids“ dantų šepetėlis ir programėlė leido visiškai kitaip pažvelgti į dantų valymą. Programėlėje pagrindinis veikėjas yra Sparklis – iš tiesų švarius dantis mėgstantis herojus. Vaikai rūpinasi Sparkliu, o programėlės dantų valymo mokytojai meta iššūkį valyti ilgiau ir geriau. Kaskart tinkamai išvalius dantis, Sparklis tampa laimingesniu, o už kiekvieną sėkmingą seansą yra apdovanojama. Vaikai gali atrakinti priedus, skirtus pagražinti Sparklį, arba gali laimėti sveikai besimaitinančiam Sparkliui maisto. Kokius skirti apdovanojimus vaikams, gali pasirinkti patys tėvai.

Sekite valymo trukmę, net jei nesinaudojate programėle.

  • Integruota „Bluetooth®“ funkcija
  • Mokomoji programėlė
  • 2 šepetėlių galvutės
  • 2 režimai

5 Prekės

Specifinė nuoroda

ean13
8710103948469
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.