VAIKIŠKA DANTŲ PASTA KIDS ARBŪZŲ SKONIO, 60 ML
search
  • VAIKIŠKA DANTŲ PASTA KIDS ARBŪZŲ SKONIO, 60 ML
  • VAIKIŠKA DANTŲ PASTA KIDS ARBŪZŲ SKONIO, 60 ML

VAIKIŠKA DANTŲ PASTA KIDS ARBŪZŲ SKONIO, 60 ML

5,70 €

SULTINGAS, ŠVIEŽIAS, 6 + METŲ

Arbūzų skonis suteikia dantų valymui daugiau džiaugsmo ir palaiko mažų dantukų švarą.

Kiekis

  Saugumo politika

Saugumo politika

  Pristatymo informacija

Pristatymo informacija

  Grąžinimo taisyklės

Grąžinimo taisyklės

Šios dantų pastos skonis kaip smagi diena prie baseino: gaivina ir nuteikia maloniai. Bet yra kai kas daugiau, nei vien malonūs pojūčiai. Dantų pastoje esantis fluoras suteikia pieniniams dantims stiprią, patikimą ir ilgalaikę apsaugą nuo rūgštinio maisto daromos žalos ir dantų ėduonies. Fluoro koncentracija yra 1450 ppm, todėl ši dantų pasta tinka šiek tiek vyresniems vaikams (nuo šešerių metų).

Vaikai noriai įsitrauks į gaivinančią arbūzo skonio sveikų dantukų procedūrą. Ši dantų pasta apsaugo ir stiprina dantis bei dantenas ir suteikia sveiką šypseną mažiesiems, vos po dviejų minučių. Iki pasimatymo apnašos ir bakterijos, labas, sveiki dantys ir dantenos!

Šioje dantų pastoje nėra kenksmingų medžiagų, tokių kaip SLS, triklozanas ar mikroplastiko dalelių. Kas gi sudėtyje? Tik geri dalykai. Vietinė fluoro aplikacija (1450 ppm) sustiprina, atstato dantų emalį ir apsaugo nuo dantų ėduonies. Seilių fermentai, kurie neutralizuoja burnos ertmėje maisto virškinimo metu susidariusį krakmolą bei cukrų, remineralizuoja ir sustiprina dantų emalį. Sudėtyje yra sorbitolio, kuris neleidžia dantų pastai išsausėti. Taip pat, ksilitolio (natūralaus beržo cukraus), kuris slopina bakterijų dauginimąsi ir stiprina dantukus Tikimės, kad Jūsų vaikučiai mėgausis dantų valymu su malonumu, kurį suteikia gaivus ir sultingas arbūzo skonis!

100 Prekės

Specifinė nuoroda

ean13
7612412429480
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.