VAIKIŠKA DANTŲ PASTA KIDS MĖTŲ, 60 ML
search
  • VAIKIŠKA DANTŲ PASTA KIDS MĖTŲ, 60 ML
  • VAIKIŠKA DANTŲ PASTA KIDS MĖTŲ, 60 ML

VAIKIŠKA DANTŲ PASTA KIDS MĖTŲ, 60 ML

5,70 €

Kiekis

  Saugumo politika

Saugumo politika

  Pristatymo informacija

Pristatymo informacija

  Grąžinimo taisyklės

Grąžinimo taisyklės

Dantų valymas tampa daug malonesnis, kai dantų pasta turi gaivų šviežių mėtų skonį. Dantų pastoje esantis fluoras pieniniams dantims suteikia stiprią, patikimą ir ilgalaikę apsaugą nuo rūgštinio maisto daromos žalos ir apsaugo nuo dantų ėduonies. Fluoro koncentracija yra 1450 ppm, todėl ši dantų pasta tinkama šiek tiek vyresniems vaikams (nuo šešerių metų).

Vaikai noriai įsitrauks į gaivinančią sveikų dantukų procedūrą: ši dantų pasta apsaugo ir stiprina dantis bei dantenas ir suteikia sveiką šypseną mažiesiems, vos po dviejų minučių. Iki pasimatymo apnašos ir bakterijos, labas, sveiki dantys ir dantenos!

Šioje dantų pastoje nėra kenksmingų medžiagų, tokių kaip SLS, triklozanas ar mikroplastiko dalelių. Kas gi sudėtyje? Tik geri dalykai. Fluoro aplikacija (1450 ppm) sustiprina, atstato dantų emalį ir apsaugo nuo dantų ėduonies. Seilių fermentai, kurie neutralizuoja burnos ertmėje maisto virškinimo metu susidariusį krakmolą bei cukrų, remineralizuoja ir sustiprina dantų emalį. Sudėtyje yra sorbitolio, kuris neleidžia dantų pastai išsausėti. Taip pat, ksilitolio (natūralaus beržo cukraus), kuris slopina bakterijų dauginimąsi ir stiprina dantukus Tikimės, kad jūsų vaikai mėgausis dantų valymu su malonumu, kurį sklaidžia švelni ir gaivi mėta!

Valykite savo dantis 2 kartus per dieną. Išsivalę dantis išspjaukite pastą nenuriję. 6 metų ir jaunesniems vaikams: Valant dantis su suaugusiojo priežiūra, ant šepetėlio reikia išspausti žirnio dydžio kiekį. Taip bus mažiau nuryjama. Jei fluoras vartojamas iš kitų šaltinių, pasitarkite su odontologu arba gydytoju.

99 Prekės

Specifinė nuoroda

ean13
7612412429459
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.