VAIKIŠKA DANTŲ PASTA KIDS BRAŠKIŲ, 60 ML
search
  • VAIKIŠKA DANTŲ PASTA KIDS BRAŠKIŲ, 60 ML
  • VAIKIŠKA DANTŲ PASTA KIDS BRAŠKIŲ, 60 ML

VAIKIŠKA DANTŲ PASTA KIDS BRAŠKIŲ, 60 ML

5,36 €

SKANUS ŠVARUMAS, 2+ METŲ

Braškių skonio dantų pasta - smagus ir veiksmingas dantų valymas.

Kiekis

  Saugumo politika

Saugumo politika

  Pristatymo informacija

Pristatymo informacija

  Grąžinimo taisyklės

Grąžinimo taisyklės

Šviežių, sultingų braškių skonio - ši dantų pasta yra kaip vasaros desertas, kurios sudėtyje esančių fluoridų kiekis pieniniams dantukams suteikia stiprią, patikimą ir ilgalaikę apsaugą nuo rūgštinio maisto daromos žalos ir dantų ėduonies. Fluoro kiekis yra 950 ppm, todėl ši pasta idealiai tinka mažiems vaikams (nuo 2 metų ir vyresniems).

 Vaikai netrukus supras, kad valytis dantis nėra taip blogai, kaip jie manė: gaivus, vaisinis skonis suteiks malonesnę kasdienės burnos higienos procedūrą. Tiesą sakant, tikimės, kad nenoras valytis dantis išnyks kaip porcija braškinių ledų, paliktų saulėje.

 Šioje dantų pastoje nėra kenksmingų medžiagų, tokių kaip SLS, triklozanas ar mikroplastiko dalelių. Kas gi sudėtyje? Tik geri dalykai, tokie kaip seilių fermentai, kurie neutralizuoja burnos ertmėje maisto virškinimo metu susidariusį krakmolą bei cukrų, remineralizuoja ir atstato dantų emalį. Fluoras (950 ppm), kuris dar labiau sustiprina, atstato dantų emalį ir apsaugo nuo dantų ėduonies. Sudėtyje yra sorbitolio, kuris neleidžia dantų pastai išsausėti. Taip pat, ksilitolio (natūralaus beržo cukraus), kuris slopina bakterijų dauginimąsi ir stiprina dantukusPatobulinta, mažesnė dantų pastos pakuotė yra pritaikyta vaikams: paprasta atskukti ir lengva dozuoti žirnio dydžio dantų pastos kiekį. Tikimės, kad vaikučiai gerai praleis laiką „vuogaudami“ dantis!

Valykite savo dantis 2 kartus per dieną. Išsivalę dantis išspjaukite pastą nenuriję. 6 metų ir jaunesniems vaikams: Valant dantis su suaugusiojo priežiūra, ant šepetėlio reikia išspausti žirnio dydžio kiekį. Taip bus mažiau nuryjama. Jei fluoras vartojamas iš kitų šaltinių, pasitarkite su odontologu arba gydytoju.

98 Prekės

Specifinė nuoroda

ean13
7612412429473
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.