VAIKIŠKA DANTŲ PASTA KIDS BRAŠKIŲ, BE FLUORO, 60 ML
search
  • VAIKIŠKA DANTŲ PASTA KIDS BRAŠKIŲ, BE FLUORO, 60 ML

VAIKIŠKA DANTŲ PASTA KIDS BRAŠKIŲ, BE FLUORO, 60 ML

5,70 €

LINKSMYBĖS BE FLUORO!

Braškių dantų pasta nuo pirmojo dantuko be fluoro, kad dantų valymas būtų malonus ir nekeltų rūpesčių.

Kiekis

  Saugumo politika

Saugumo politika

  Pristatymo informacija

Pristatymo informacija

  Grąžinimo taisyklės

Grąžinimo taisyklės

Sultingų braškių skonio - ši dantų pasta yra kaip vasaros desertas, bet pieniniams dantukams suteikia patikimą, ilgalaikę apsaugą nuo rūgštinio maisto daromos žalos ir dantų ėduonies. Sudėtyje nėra fluoro, todėl jis idealiai tinka vaikams nuo pirmojo dantuko. Valykite savo dantis 2 kartus per dieną. Išsivalę dantis išspjaukite pastą nenuriję. Dantų pasta be fluoro. Reguliariai tikrinkite savo dantis pas odontologą, kad išvengtumėte dantų ėduonies.

Mažyliai netrukus supras, kad valytis dantis yra visai smagu: gaivus, vaisinis braškių skonis suteiks Jūsų vaikučiui malonesnę burnos higienos procedūrą. Tiesą sakant, tikimės, kad nenoras valytis dantis išnyks kaip porcija braškinių ledų, paliktų saulėje.

Šioje dantų pastoje nėra kenksmingų medžiagų, tokių kaip SLS, triklozanas ar mikroplastiko dalelių. Kas gi sudėtyje? Tik geri dalykai, tokie kaip seilių fermentai, kurie neutralizuoja burnos ertmėje maisto virškinimo metu susidariusį krakmolą bei cukrų, remineralizuoja ir atstato dantų emalį. Sudėtyje yra sorbitolio, kuris neleidžia dantų pastai išsausėti. Taip pat, ksilitolio (natūralaus beržo cukraus), kuris slopina bakterijų dauginimąsi ir stiprina dantukusPatobulinta, mažesnė dantų pastos pakuotė yra pritaikyta vaikams: paprasta atskukti ir lengva dozuoti žirnio dydžio dantų pastos kiekį. Tikimės, kad Jūsų mažyliams neprailgs dantų valymas su braškių skonio gaivos aplikacija. Tik neišmeskite pakuotės, iš jos pasigaminsite žaidimą.

98 Prekės

Specifinė nuoroda

ean13
7612412429466
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.